Компанія «Фінеко» проводить юридичний аудит, який являє собою комплексний процес отримання правової оцінки (контролю) об'єктивних даних у діяльності компанії, який встановлює рівень її відповідності певним критеріям, правовим нормам, корпоративним стандартам.

Метою подібних юридичних послуг є проведення комплексного всебічного правового аналізу та дослідження діяльності компанії, а також її фінансового стану і положення на ринку, юридичну експертизу діяльності з метою мінімізації ризиків і запобігання можливих втрат. У ході процедури досліджуються активи компанії, фінансова інформація, податковий облік, аналізуються джерела фінансування та розподілу цінних паперів, схеми страхового забезпечення і податкові зобов'язання.

Основною метою проведення юридичного аудиту є правове оздоровлення діяльності компанії, а також формування основ корпоративного порядку, впевненість компанії у відсутності помилок, недоробок, неточностей в документації, запобігання і мінімізація витрат та інших негативних наслідків для компанії, виявлення потенційної небезпеки заподіяння збитків компанії в слідстві:

* пред'явлення претензій з боку податкових та інших контролюючих органів;

* невиконання або неналежного виконання зобов'язань контрагентами та партнерами;

* залучення компанії, її посадових осіб до адміністративної та іншої відповідальності внаслідок порушення чинного законодавства.

Комплексний юридичний аудит - це повний аналіз діяльності вашого підприємства з моменту державної реєстрації або за певний вами період. Він може проходити за декількома напрямками:
1. Юридичний аудит договірної роботи
2. Юридичний аудит кадрової роботи
3. Юридичний аудит діяльності філій та представництв
4. Юридичний аудит окремих сфер (напрямів) діяльності компанії
5. Юридичний аудит можливості пред'явлення звинувачення посадовим особам компанії в рамках кримінальної справи
6. Юридичний аудит при проведенні угод та здійсненні різного роду проектів
7. Юридичний аудит при купівлі-продажу активу та бізнесу

При наявності юридичного висновку фахівці  компанії «Фінеко» проведуть комплекс заходів щодо усунення виявлених порушень і нейтралізації ризиків, розроблять проекти необхідних договорів і документів, здійснять захист у судах всіх рівнів. Після чого компанія одержить висновок, що містить об'єктивну інформацію про стан її основних документів.

Підприємство «Фінеко» - лідер компаній, що надають юридичні послуги. Ми гарантуємо вам достовірну інформацію щодо усунення виявлених недоліків, стан справ в вашому підприємстві та допоможемо вашому бізнесу бути успішним!