Про компанію

Бухгалтерські послуги - ви платите лише за результат

Підприємство "Фінеко", є лідером області з надання бухгалтерських послуг. Компанія була заснована в 1990 році і існує вже більш ніж 10 років, за цей час ми надали більше 500 послуг, відвернули від штрафування масу підприємств, чим заощадили понад 1 000 000 $ наших клієнтів. Наша компанія була створена для того, щоб надавати допомогу в юридичних послугах по Києву і ведення діалогу з податковими органами.

Фінансовий консалтинг

Ми надаємо послуги фінансового консалтингу, проводимо консультації в області виробничих відносин, які пов'язані з оптимізацією використання фінансових ресурсів і метою забезпечення максимального доходу власниками організації. Чи знаєте ви, що функція контролю дозволяє не тільки виявляти неефективні дії, але і знаходити резерви, а так же попереджати можливі втрати і невиробничі витрати? Ми готові взяти на себе вирішення цих питань, розробити систему  фінансового планування на вашому підприємстві, яка визначатиме напрями грошових потоків на найближче майбутнє і на перспективу.

Юридичні послуги в Києві

Якщо у вашій компанії немає юриста, ми з радістю надамо вам юридичну консультацію для вирішення правових питань підвищеної складності. Причинами, через які вам необхідно звернутися за юридичними послугами у Львові, Києві та Маріуполі саме в нашу фірму можуть виступати: індивідуальна вартість наданих послуг для кожного клієнта, справжність і легальність надаються юридичних консультацій, а так само наша можливість виїзду до вас у зручний для вас час.

Допоможемо будувати бізнес успішно

 Конкурентна перевага нашої компанії - це комплексний підхід до обслуговування клієнтів та висока якість всіх послуг, що надаються. Комплексний підхід до вирішення завдань клієнта дає можливість забезпечити прийняття збалансованих і правильних рішень, що мають довгостроковий ефект для вашого бізнесу
 Компанія «Фінеко» допомагає своїм клієнтам успішно будувати свій бізнес, вирішуючи спектр завдань пов'язаний з фінансовим, податковим обліком, автоматизацією бізнес процесів, правовими аспектами господарської діяльності. Ми знаємо, що основна запорука успішного бізнесу - це надійні і довгострокові відносини між партнерами. Ось чому ми націлені на повне і комплексне виконання доручень нашого клієнта.
 Цінностями нашої команди виступають: постійне зростання і відповідальність за результат, тому, ви можете бути впевнені, що робота буде виконана найкращим чином.

 
 

Контакти

Фінеко ПП - бухгалтерські послуги, юридичні послуги в Києві, фінансовий консалтинг
(основний офіс)

87528, Україна, Донецька, Маріуполь, пр. Будівельників, будинок 141-а, офіс 502

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

«Фінеко» - це, надійна і перевірена часом українська компанія, що надає юридичні та бухгалтерські послуги.
Фахівці нашої компанії дозволять вам...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create